• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад


Боярський комбінат здійснює свою діяльність у сфері професійного навчання на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України. Він є одним з тих закладів, який проводить підготовку спеціалістів робітничих професій серед учнів 10-11 класів шкіл району і допрофесійну підготовку та трудове навчання учнів 8-9 класів. Сьогодні заклад здатний виконувати функції середнього професійно-технічного навчального закладу для учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеня.

Боярський міжшкільний навчально-виробничий комбінат запрошує учнів 10 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

/Files/images/5823251.jpg

Ми надаємо можливість отримати первинну професійну освіту, без відриву від навчання в школі.

Випускники отримують свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за обраною професією державного зразка з додатком, який дає право продовжувати навчання (підвищення кваліфікації) за професією або працювати на виробництві, пдприємстві, установі.

На сьогоднішній день у комбінтаті навчають за п'ятьма ліцензованими професіями: Водій автотрансаортних засобів (категорія В); Водій автотранспортних засобів (категорія С); Секретар керівника (організації, підприємства, установи); Оператор комп'ютерного набору (друга категорія) ; Кухар третього розряду; Швачка першого рорзряду, кравець другого розряду.

Якісний склад вчителів: спеціаліст вищої категорії - 6; Заслужений вчитель України - 1; вчитель-методист - 1; практичний психолог-методист - 1; старший вчитель - 1; відмінник освіти - 6; Спеціаліст І категорії - 5; Спеціаліст ІІ категорії - 2; Спеціаліст - 3.

Кiлькiсть переглядiв: 251

Коментарi